Banner1
Banner2
Piktogram

Kariéra

Chcete se přidat? 

  • Špičkovou úroveň našich výrobků zajišťujeme špičkovým týmem spolupracovníků.
  • Nabízíme uplatnění všem, kteří jsou ochotni naplno pracovat s aktivním využitím všech svých znalostí a dovedností a nadále se dynamicky rozvíjet.
  • Jsme významným regionálním zaměstnavatelem a nabízíme svým zaměstnancům další zvyšování kvalifikace a zajímavou skladbu zaměstnaneckých výhod.
  • Do našeho týmu můžete patřit i Vy, pokud splňujete naše náročná kvalifikační a osobnostní kritéria. Naše aktuální nabídka volných míst je Vám k dispozici na této stránce vpravo. Váš zájem o konkrétní pozici nebo jen sdělení Vašeho obecného zájmu o zaměstnání zaznamenejte v níže uvedeném formuláři.
  • Poskytujeme zajímavou skladbu zaměstnaneckých výhod.

Poučení o ochraně osobních údajů

Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Tyto svěřené osobní údaje jsou shromažďovány za účelem jejich uložení a dalšího případného zpracování pro vnitřní potřebu firmy CONROP, s.r.o. v České republice, a to za účelem výkonu práv a plnění povinností souvisejících s případným uzavřením pracovněprávního vztahu. Po 6-měsíční lhůtě budou tyto údaje skartovány.

Zjistíte-li porušení povinností při správě osobních údajů, máte právo žádat Úřad pro ochranu osobních údajů o zajištění opatření k nápravě a domáhat se nároků uvedených v příslušných ustanoveních zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Firma CONROP, s.r.o. informuje o výsledcích výběrových řízení pouze ty uchazeče, s nimiž navázala předchozí osobní kontakt.

Aktuální nabídka volných pracovních pozic

© ARSYLINE 2023
Upozornění
Zavřít
<
Kariéra
Nahrát
Nahrát
0/200

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Zavřít