Banner1
Banner2
Piktogram

O nás

Kdo jsme

CONROP, s.r.o. vznikl fúzí se společností LANEX Packaging s.r.o. k 1.1.2013.

Předmětem podnikání CONROP, s.r.o. je výroba, vývoj a prodej flexibilních obalů (tzv. BIG BAGS), které slouží k balení, manipulacia transportu zejména sypkých a tekutých hmot. Společnost je certifikována dle ISO 9001:2009, konstrukce vaků dle normyISO 21898. Sídlem společnosti jsou Bolatice, výrobní provozovny jsou dislokovány výhradně v Evropě. CONROP, s.r.o. působí celosvětově, přes 82% tržeb je realizováno exportem do více než 20 zemí světa.

Co děláme a proč to děláme 

Hlavním výrobním programem firmy je výroba čtyřbodových velkoobjemových vaků, určených pro specificky náročné aplikacev oblasti balení zejména v chemickém, potravinářském a farmaceutickém průmyslu. K doprovodným sortimentním skupinám patří výroba kontejnerových vložek, vaků na kapaliny, speciálních výrobků určených pro velmi specifické využití, např. protipovodňové bariéry, šicích nití a tkaných popruhů pro výrobu vaků.

Vedle kvality, kterou považujeme za samozřejmost, je naší hlavní devizou flexibilita, výroba na míru a rychlá dodávka na čas. Pečlivě dbáme na to, abychom maximálně kvalitně, rychle a přesně řešili požadavky a potřeby našich zákazníků a abychom ve svém podnikání vytvářeli dostatečné zdroje pro další rozvoj společnosti.

Jaké je naše poslání

Dlouhodobě a flexibilně uspokojovat potřeby našich zákazníků kvalitními a spolehlivými produkty s orientací na tzv. výklenkové trhya segmenty, jež vyžadují specializovaná řešení. Individuálním přístupem ke každému zákazníkovi, stálou péčí o jakost a vývojem nových produktů naplňovat pravidlo, které jsme si zvolili jako motto k logu naší značky „professional solution“.

Historie

CONROP, s.r.o. —fúze se společností LANEX Packaging s.r.o.

2013 - současnost

LANEX Packaging s.r.o. —odštěpení a vznik samostatného právního subjektu

2011

LANEX, a.s. —rozdělení divizí dle výrobního programu (SPJ1 —Velkoobjemové vaky)

2001

LANEX, a.s. —vznik samostatného právního subjektu v rámci privatizace

1990 - 1991

JUTA, s. p. —zahájení výroby velkoobjemových vaků

1986
© ARSYLINE 2023
Upozornění
Zavřít
<