O nás

Kdo jsme

CONROP, s.r.o. vznikl fúzí se společností LANEX Packaging s.r.o. k 1.1.2013.

Předmětem podnikání CONROP, s.r.o. je výroba, vývoj a prodej flexibilních obalů (tzv. BIG BAGS), které slouží k balení, manipulaci a transportu zejména sypkých a tekutých hmot. Společnost je certifikována dle ISO 9001, ISO 22000 (provozovna Vítkov) a schématu FSSC 22000 (provozovna Trebišov), konstrukce vaků dle normy ISO 21898. Sídlem společnosti jsou Bolatice, výrobní provozovny jsou dislokovány výhradně v Evropě. CONROP, s.r.o. působí celosvětově, přes 82% tržeb je realizováno exportem do více než 20 zemí světa.

Co děláme a proč to děláme 

Hlavním výrobním programem firmy je výroba čtyřbodových velkoobjemových vaků, určených pro specificky náročné aplikace v oblasti balení zejména v chemickém, potravinářském a farmaceutickém průmyslu. K doprovodným sortimentním skupinám patří výroba kontejnerových vložek, vaků na kapaliny, speciálních výrobků určených pro velmi specifické využití, např. protipovodňové bariéry, šicích nití a tkaných popruhů pro výrobu vaků.

Vedle kvality, kterou považujeme za samozřejmost, je naší hlavní devizou flexibilita, výroba na míru a rychlá dodávka na čas. Pečlivě dbáme na to, abychom maximálně kvalitně, rychle a přesně řešili požadavky a potřeby našich zákazníků a abychom ve svém podnikání vytvářeli dostatečné zdroje pro další rozvoj společnosti.

Jaké je naše poslání

Dlouhodobě a flexibilně uspokojovat potřeby našich zákazníků kvalitními a spolehlivými produkty s orientací na tzv. výklenkové trhy a segmenty, jež vyžadují specializovaná řešení, individuální přístup, stálou péči o jakost a vývoj nových produktů. 

Všechny vaky určené pro jiné než nebezpečné věci (materiály) vyrábíme v souladu s normou EN ISO 21898 „Obaly - Flexibilní středně objemové vaky (FIBC) pro jiné než nebezpečné věci."

Akreditovaná zkušební laboratoř

Společnost CONROP, s.r.o. disponuje také vlastní akreditovanou zkušební laboratoří (ZL č. 1471), akreditované v souladu s EN ISO/IEC 17025. V této laboratoři ověřujeme kvalitu všech řad našich vaků na zkušebním stroji pro vaky.

  • Nabízíme také vám odzkoušet si kvalitu vámi vyráběného, či nakupovaného FIBC (vaku) v naší moderně vybavené zkušební laboratoři.
  • Pokud si to budete přát, můžete být přítomni také během samotné zkoušky.
  • Po ukončení testu vám bude vystaven Zkušební protokol.

 Zkušební laboratoř pro testování tkanin, tkaných řemenů (popruhů) a nití

Pokud máte takový požadavek, můžeme vám provést zkoušku kvality tkanin, tkaných popruhů či nití, a to na našich zkušebních strojích v laboratoři vstupní kontroly. Tato laboratoř sice už není akreditovaná, ale všechny její stroje jsou řádně a pravidelně kalibrované.

© ARSYLINE 2024
Upozornění
Zavřít
<